به نام خدا

مشتری گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات عمدکس با دقت مطالعه فرمایید.

ورود شما به وبسایت عمدکس هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خرید و سایر خدمات ارائه شده توسط عمدکس به معنای قبول قوانین و همچنین دانستن نحوه استفاده از سرویسها و خدمات سایت است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سایت عمدکس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

لطفا قبل از خرید به موارد زیر توجه فرمایید:

 • قبل از ثبت سفارش، اطلاعات درج شده برای محصول مورد نظر را به دقت مطالعه فرمایید.
 • روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش میشوند. بدیهی است که مشتریان در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز امکان سفارش‌گذاری دارند.
 • تمامی محصولات شامل هزینه ارسال می‌باشند مگر اینکه مشخصا در سبد خرید شما این عدد برای سفارش های با مبالغ بالا صفر شده باشد.
 • اگر از خرید خود منصرف شده اید در اسرع وقت با واحد پشتیبانی تماس گرفته و اعلام انصراف نمایید. چنانچه سفارش شما وارد مرحله ارسال نشده باشد لغو می گردد.
 • حتما هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد. در صورت وجود مغایرت قبل از دریافت سفارش با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند. دریافت محصول به منزله تایید سفارش شما می باشد.
 • خریداران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شرکت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند .
 • رساننده مرسوله هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتوای سفارش های ارسالی خریدار ندارد.
 • از پرداخت هر گونه وجه اضافی تحت عنوان ( انعام،پول برگشتی و… ) به رساننده مرسوله جدا خودداری فرمایید.
 • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
 • خسارات ناشی از عدم آگاهی و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات بر عهده فروشگاه نمی‌باشد.
 • پس از خرید آنلاین کالا از سایت و رسیدن آن به دست شما، تنها ۱ روز کاری زمان دارید که نسبت به مرجوع کردن کالا اقدام فرمایید، در غیر اینصورت فرض بر رضایت شما از کالا بوده و عمدکس با تامین کننده کالا تسویه حساب نموده و دیگر کالا قابل مرجوع شدن نخواهد بود.
مدت زمان ارسال
 • سفارش ها با پست ارسال می‌شوند.
شرایط بازگشت محصول:
 • اگر کالای خریداری شده معیوب باشد:

  معیوب بودن کالا باید حداکثر ظرف مدت ۱۲ ساعت پس از دریافت کالا به واحد پشتیبانی فروشگاه از طریق شماره های مندرج در فاکتور اطلاع داده شود تا مشکل شما در سیستم ثبت گردد و هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

 • اگر کالای خریداری شده از نظر ظاهر یا مشخصات با اطلاعات مندرج در سایت مغایرت داشته باشد:

  وجود مغایرت باید حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به واحد پشتیبانی اطلاع داده شود تا هماهنگی های لازم جهت رفع مشکل صورت پذیرد.

  لازم به ذکر است که عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و ممکن است در جزئیات با کالای اصلی تفاوت‌هایی داشته باشد که به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت مشخصات فنی درج شده در سایت می‌باشد.

  • تذکر  : پس از بررسی کالای مرجوعی توسط کارشناسان بخش پشتیبانی، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع داده شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، همان محصول برای مشتری ارسال می‌شود که هزینه برگشت محصول و ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت .
ارسال پرسش و پاسخ در سایت:

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با کالا باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش از قسمت تماس با ما با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.

برای ارسال سایر درخواست‌ها یا انتقاد‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه تماس با ما استفاده کنید یا به آدرس support@omdex.ir ایمیل ارسال کنید .